Anasayfa > Bilgilendirme > Yasal Bildirimler > Emlak Kamulaştırma
Emlak Kamulaştırma

Emlak Kamulaştırma


Ankara'nın Akyurt ilçesinde tesisi planlanan ve ekte detayları yer alan Enerji Nakil Hattı için Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Akyurt Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Ziraat Bankası Akyurt Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen ​​​tıklayınız. ​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Bartın'ın Merkez ilçesinde tesisi planlanan ve aşağıda detayları yer alan Enerji Nakil Hattı için Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Bartın 1. ve 2. Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller T. Vakıflar Bankası Bartın Şubesine yatırılmış/yatırılmaktadır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen ​​​tıklayınız. ​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Kırıkkale'nin Merkez ilçesinde tesisi planlanan ve aşağıda detayları yer alan Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Kırıkkale Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankası Kırıkkale Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Kırıkkale'nin Balışeyh ilçesinde tesisi planlanan ve aşağıda detayları yer alan Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Kırıkkale Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankası Kırıkkale Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Kastamonu'nun Merkez ilçesinde tesisi planlanan ve aşağıda detayları yer alan Enerji Nakil Hattı için Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Kastamonu Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Ziraat Bankası İhsangazi Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfentıklayınız. (Mahalle Duyurusu (Merkez))

Kastamonu'nun İhsangazi ilçesinde tesisi planlanan ve aşağıda detayları yer alan Enerji Nakil Hattı için Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Kastamonu Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Ziraat Bankası İhsangazi Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız. (Mahalle Duyurusu (İhsangazi))