Anasayfa > > > Emlak Kamulaştırma
Emlak Kamulaştırma
Emlak Kamulaştırma

Ankara İli, Gölbaşı İlçeye bağlı Karacaviran, Emirler ve Çimşit köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Gölbaşı Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Vakıflar Bankasının Gölbaşı Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız. ​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Ankara İli, Evren İlçeye bağlı Çıkınağıl, Çerkezuşağı, Solakuşağı, Demirayak, Kürtü, Yusufuşağı, İnebeyli ile Şereflikoçhisar İlçeye bağlı Cebirli, Kıyıevi, Yazısöğüt ve Gülhüyük köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Şereflikoçhisar Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Ziraat Bankasının Evren ve Şereflikoçhisar Şubelerine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız. ​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Ankara İli, Haymana İlçeye bağlı Culluk ve Boyalık köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Gölbaşı Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Vakıflar Bankasının Gölbaşı Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız. ​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Kırıkkale İli, Balışeyh İlçeye bağlı Kulaksız, Balışeyh, Dikmen, Aydınşıh, Yenice ve Hıdırşıh köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Kırıkkale 2. Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Vakıflbank Kırıkkale Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız. ​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Ankara İli, Mamak İlçeye bağlı Ortaköy köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Ankara Dışkapı Asliye Hukuk Mahkemeslerince belirlenen bedeller Vakıflbank Ankara Adliyesi Dışkapı Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız. ​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Ankara'nın Akyurt ilçesinde tesisi planlanan ve ekte detayları yer alan Enerji Nakil Hattı için Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Akyurt Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Ziraat Bankası Akyurt Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen ​​​tıklayınız. ​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Bartın'ın Merkez ilçesinde tesisi planlanan ve aşağıda detayları yer alan Enerji Nakil Hattı için Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Bartın 1. ve 2. Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller T. Vakıflar Bankası Bartın Şubesine yatırılmış/yatırılmaktadır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen ​​​tıklayınız. ​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Kırıkkale'nin Merkez ilçesinde tesisi planlanan ve aşağıda detayları yer alan Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Kırıkkale Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankası Kırıkkale Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Kırıkkale'nin Balışeyh ilçesinde tesisi planlanan ve aşağıda detayları yer alan Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Kırıkkale Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankası Kırıkkale Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Kastamonu'nun Merkez ilçesinde tesisi planlanan ve aşağıda detayları yer alan Enerji Nakil Hattı için Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Kastamonu Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Ziraat Bankası İhsangazi Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfentıklayınız. (Mahalle Duyurusu (Merkez))

Kastamonu'nun İhsangazi ilçesinde tesisi planlanan ve aşağıda detayları yer alan Enerji Nakil Hattı için Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Kastamonu Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Ziraat Bankası İhsangazi Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız. (Mahalle Duyurusu (İhsangazi))

Kırıkkale'nin Merkez, Bahşili ve Karakeçili ilçe sınırlarına isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Kırıkkale Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankası Kırıkkale Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Çankırı ili, Merkez ilçeye bağlı İnandık, Akören, Karaşeyh, Germece, Aşağıpelitözü, Yukarıpelitözü, Aşağıyanlar ile Eldivan ilçesine bağlı Büyükhacıbey, Gölez, Gölezkayı, Oğlaklı köy sınırları içerisine isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Çankırı Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankası Çankırı Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Kırıkkale İli, Çelebi İlçesi Karabucak, Alıcıyeniyapan ve Halildede köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Keskin Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Ziraat Bankası Keskin Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Karabük İli, Merkez İlçeye bağlı Cemaller, Yukarıkızılcaören, Bürnük ile Safranbolu İlçesine bağlı Çavuşlar,  Üçbölük köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Karabük ve Safranbolu Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankasının Karabük ve Safranbolu Şubelerine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Bartın İli, Merkez İlçe, Ağdacı,  Kutlubeydemirci, ve Budakdüzü köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Bartın Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankası Bartın Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Zonguldak İli, Devrek İlçesi, Dedeoğlu,  Karşıyaka, Nizamlar, Yılancakuzköy ve İsabeyli köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Devrek Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankası Devrek Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Kastamonu İli, Merkez İlçeye bağlı Çakıllı, İslam, Sahip, Karakuz, Kurtkayı, Cambaz ve Örenyeri köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Kastamonu 1. ve 2. Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankasının Kastamonu Şubesi ile Ziraat Bankasının İhsangazi Şubelerine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Ankara İli, Sincan İlçeye bağlı Fevziçakmak, Yenikayı köyleri ile Ayaş İlçeye Başayaş, Şeyhmuhittin, Ferahfakı ve Emine Tevfik Ayaşlı köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Ankara Batı Adliyesi Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankasının Ankara Batı Adliyesi Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Ankara İli, Haymana İlçesine bağlı Çalış, Kadıköy Karahoca, Medrese ve Kayabaşı köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Haymana Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Ziraat Bankasının Haymana Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Bartın İli, Merkez İlçeye bağlı Epçilerkadı, Serdar Çukurbük, Kayadibiçavuş ve Kayadibikavlak köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Bartın 1. ve 2. Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankasının Bartın Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Kastamonu İli, Çatalzeytin İlçesine bağlı Paşalı, Çepni, Kuzsökü ve Yemişli köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, İnebolu Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Ziraat Bankasının Çatalzeytin Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Kastamonu İli, Azdavay İlçesine bağlı Sıra ve Çocukören köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Azdavay Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Ziraat Bankasının Azdavay Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Bartın İli, Amasra İlçesine bağlı Aliobası, Yukarısal, Şükürler, Çanakçılar, Kocaköy köyleri ile Merkez İlçeye bağlı Gençali, Doğaşı, Kayadibiçavuş ve Kayadibikavlak köyleri sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Amasra ve Bartın Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankasının Amasra ve Bartın Şubelerine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Kastamonu İli, İnebolu İlçesine bağlı Musa, Dikili, Yukarışeyhömer, Yukarı, Hacımehmet, İkiyaka, Ulu, Şamalı, Akçay, Alaca, Güneşli, Atabeyli, Hörmetli ile Doğanyurt İlçesine bağlı Kayran, Aşağımescit, Yukarımescit, Haskavak, Gökçe, Demirci ve Hoca köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, İnebolu Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Ziraat Bankasının İnebolu, Bozkurt ve Doğanyurt Şubelerine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Karabük İli, Merkez İlçeye bağlı Kadıköy, Kahyalar ve Kale köyleri sınırları içerisine isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Karabük 1. Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Vakıflar Bankasının Karabük Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Kastamonu İli, Bozkurt İlçeye bağlı Ulu, Keşlik, Kutluca, Kocaçam, Görentaş, Günvakti ve İnceyazı köyleri sınırları içerisine isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, İnebolu Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Ziraat Bankasının Bozkurt Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Kastamonu İli, Cide İlçeye bağlı Kapısuyu, Hacıahmet, Emirler, Nanepınarı, Himmetbeşe ve Ovacık köy sınırları ile Bartın ili, Kurucaşile İlçeye bağlı Kapısuyu köy sınırı içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Cide ve Amasra Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Ziraat Bankasının Cide Şubesi ile Vakıflar Bankasının Amasra Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Karabük İli, Safranbolu İlçeye bağlı Çerçen, Kuzyakahacılar ve Çavuşlar köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Safranbolu Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Vakıflar Bankasının Safranbolu Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Karabük İli, Eskipazar İlçeye bağlı Hamamlı, Sadeyaka, Doğlacık, Bölükviran, Yeşiller, Kapaklı ve Çölmekçiler köy sınırları ile Çankırı ili, Çerkeş İlçeye bağlı Taşhanlar köy sınırı içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Eskipazar ve Çerkeş Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Ziraat Bankasının Eskipazar ve Çerkeş Şubelerine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Zonguldak İli, Ereğli İlçeye bağlı Ormanlı/Sinitli, Ormanlı/Sarıkaya, Yeşilköy, Emirali, Toyfanlı, Esenler, Halaşlı, ve Kurtlar köy sınırları ile Alaplı İlçeye bağlı Kocaali, Alioğlu, Kürkükler, Çiçekli ve Ahiler köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Kdz. Ereğli ve Alaplı Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankasının Kdz. Ereğli ile Alaplı Şubelerine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Zonguldak İli, Merkez İlçeye bağlı Gerdek ve Karaman köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Zonguldak Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Vakıflar Bankasının Zonguldak Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Zonguldak İli, Çaycuma İlçeye bağlı Yukarıdere, Çomranlı, Kışla ve Çayır köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Çaycuma 2. Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Vakıflar Bankasının Çaycuma Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Karabük İli, Safranbolu İlçeye bağlı Yazıköy, Konarı, Yörük, Akören, Davutobası, Sarıahmetli ve Çıraklar köy/mahalle sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Safranbolu Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Vakıfbank Safranbolu Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Karabük İli, Safranbolu İlçeye bağlı Örencik, Hacıhasan, Tintin ve Ovacuma köy/mahalle sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Safranbolu Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Vakıfbank Safranbolu Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Kastamonu İli, Merkez İlçeye bağlı Halife, Aksinir, Duruçay, Gölemirler ve Sarıömer köy/mahalle sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Kastamonu Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Vakıfbank Kastamonu Şubesine yatırılmıştır.  İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Zonguldak İli, Ereğli İlçeye bağlı Bölücek, Topçalı, Göktepe ve Kıyıcak ile Alaplı İlçeye bağlı Küçüktekke köy/mahalle sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Ereğli ve Alaplı Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller ekli listede belirtilen banka şubelerine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Bartın İli, Ulus İlçeye bağlı Ağa, Isırganlı ve Gökpınar köy/mahalle sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Ulus Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Ziraat Bankası Ulus Şubesine yatırılmıştır.İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Ankara İli, Çankaya ve Bala İlçelerine bağlı Çavuşlu, Köseli ve Tol köy/mahalle sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Ankara ve Bala Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıfbank Ankara Adliyesi Dışkapı Şubesi ile Ziraat Bankası Bala Şubesine yatırılmıştır.İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Zonguldak İli, Çaycuma İlçeye bağlı Koramanlar, Hacıibadi, Şenköy, Dursunlar ve Başat mahalle/köy sınırları içerisine isabet eden KORAMANLAR KÖK - BASAT KÖK ENERJİ NAKİL HATTI için Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup Çaycuma Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Vakıfbank Çaycuma Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Çankırı İli, Yapraklı İlçeye bağlı Balıbıdık, Buğay, Yüklü, Sazcağız, Buluca ve Yukarı mahalle/köy sınırları içerisine isabet eden BALIBIDIK KÖK-YÜKLÜ KÖK-YAPRAKLI ENERJİ NAKİL HATTI için Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup Çankırı 1. Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Vakıfbank Çankırı Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfentıklayınız.

Çankırı İli, Merkez İlçeye bağlı Aşağıpelitözü, Germece, Karadayı, Dede, Bozkır ve Kızılırmak İlçeye bağlı Yukarıalegöz, Aşağıalegöz, Yeni mahalle/köy sınırları içerisine isabet eden SÜLÜKLÜ-SUNGURLU-KIZILIRMAK ENERJİ NAKİL HATTI için Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup Çankırı 1. Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Vakıfbank Çankırı Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Ankara İli, Ayaş İlçeye bağlı Emine Tevfika Ayaşlı, Hacırecep, Bayram, Ilıca, Uğurçayırı, Akkaya ve Beypazarı ilçeye bağlı Dibecik, Adaören, Akçakavak ile Güdül ilçeye bağlı Güneyce mahalle/köy sınırları içerisine isabet eden AYAŞ SANAYİ DM - AKÇAKAVAK KÖK ENERJİ NAKİL HATTI için Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup ekli listede belirtilen Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller yine ekli listede belirtilen banka şubelerine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Ankara İli, Beypazarı İlçeye bağlı Sopçalan, Ayvaşık, Akçakavak, Yukarıulucak ve Dikmen mahalle/köy sınırları içerisine isabet eden TÜV KÖK-DİKMEN KÖK ENERJİ NAKİL HATTI için Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup Beypazarı Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Vakıfbank Beypazarı Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Zonguldak İli, Çaycuma İlçeye bağlı Ahatlı, Kayıkçılar, Geriş ve Gökçebey İlçeye bağlı Satıbeyler, Bakacakkadı, Bakiler, Kadıoğlu, Üçburgu, Yeni mahalle/köy sınırları içerisine isabet eden ÇAYCUMA TM - GÖKÇEBEY DM ENERJİ NAKİL HATTI için Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup Çaycuma 1. Asliye ve Gökçebey Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıfbank Çaycuma ile Ziraat Bankası Gökçebey Şubelerine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.