Anasayfa > Bilgilendirme > Yasal Bildirimler > Emlak Kamulaştırma
Emlak Kamulaştırma
Emlak Kamulaştırma


Ankara'nın Akyurt ilçesinde tesisi planlanan ve ekte detayları yer alan Enerji Nakil Hattı için Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Akyurt Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Ziraat Bankası Akyurt Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen ​​​tıklayınız. ​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Bartın'ın Merkez ilçesinde tesisi planlanan ve aşağıda detayları yer alan Enerji Nakil Hattı için Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Bartın 1. ve 2. Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller T. Vakıflar Bankası Bartın Şubesine yatırılmış/yatırılmaktadır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen ​​​tıklayınız. ​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Kırıkkale'nin Merkez ilçesinde tesisi planlanan ve aşağıda detayları yer alan Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Kırıkkale Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankası Kırıkkale Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Kırıkkale'nin Balışeyh ilçesinde tesisi planlanan ve aşağıda detayları yer alan Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Kırıkkale Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankası Kırıkkale Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Kastamonu'nun Merkez ilçesinde tesisi planlanan ve aşağıda detayları yer alan Enerji Nakil Hattı için Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Kastamonu Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Ziraat Bankası İhsangazi Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfentıklayınız. (Mahalle Duyurusu (Merkez))

Kastamonu'nun İhsangazi ilçesinde tesisi planlanan ve aşağıda detayları yer alan Enerji Nakil Hattı için Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Kastamonu Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Ziraat Bankası İhsangazi Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız. (Mahalle Duyurusu (İhsangazi))

Kırıkkale'nin Merkez, Bahşili ve Karakeçili ilçe sınırlarına isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Kırıkkale Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankası Kırıkkale Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Çankırı ili, Merkez ilçeye bağlı İnandık, Akören, Karaşeyh, Germece, Aşağıpelitözü, Yukarıpelitözü, Aşağıyanlar ile Eldivan ilçesine bağlı Büyükhacıbey, Gölez, Gölezkayı, Oğlaklı köy sınırları içerisine isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Çankırı Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankası Çankırı Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Kırıkkale İli, Çelebi İlçesi Karabucak, Alıcıyeniyapan ve Halildede köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Keskin Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Ziraat Bankası Keskin Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Karabük İli, Merkez İlçeye bağlı Cemaller, Yukarıkızılcaören, Bürnük ile Safranbolu İlçesine bağlı Çavuşlar,  Üçbölük köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Karabük ve Safranbolu Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankasının Karabük ve Safranbolu Şubelerine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Bartın İli, Merkez İlçe, Ağdacı,  Kutlubeydemirci, ve Budakdüzü köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Bartın Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankası Bartın Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Zonguldak İli, Devrek İlçesi, Dedeoğlu,  Karşıyaka, Nizamlar, Yılancakuzköy ve İsabeyli köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Devrek Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankası Devrek Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Kastamonu İli, Merkez İlçeye bağlı Çakıllı, İslam, Sahip, Karakuz, Kurtkayı, Cambaz ve Örenyeri köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Kastamonu 1. ve 2. Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankasının Kastamonu Şubesi ile Ziraat Bankasının İhsangazi Şubelerine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Ankara İli, Sincan İlçeye bağlı Fevziçakmak, Yenikayı köyleri ile Ayaş İlçeye Başayaş, Şeyhmuhittin, Ferahfakı ve Emine Tevfik Ayaşlı köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Ankara Batı Adliyesi Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankasının Ankara Batı Adliyesi Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Ankara İli, Haymana İlçesine bağlı Çalış, Kadıköy Karahoca, Medrese ve Kayabaşı köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Haymana Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Ziraat Bankasının Haymana Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Bartın İli, Merkez İlçeye bağlı Epçilerkadı, Serdar Çukurbük, Kayadibiçavuş ve Kayadibikavlak köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Bartın 1. ve 2. Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankasının Bartın Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.