Anasayfa > > > Emlak Kamulaştırma
Emlak Kamulaştırma
Emlak Kamulaştırma


Ankara'nın Akyurt ilçesinde tesisi planlanan ve ekte detayları yer alan Enerji Nakil Hattı için Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Akyurt Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Ziraat Bankası Akyurt Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen ​​​tıklayınız. ​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Bartın'ın Merkez ilçesinde tesisi planlanan ve aşağıda detayları yer alan Enerji Nakil Hattı için Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Bartın 1. ve 2. Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller T. Vakıflar Bankası Bartın Şubesine yatırılmış/yatırılmaktadır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen ​​​tıklayınız. ​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Kırıkkale'nin Merkez ilçesinde tesisi planlanan ve aşağıda detayları yer alan Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Kırıkkale Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankası Kırıkkale Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Kırıkkale'nin Balışeyh ilçesinde tesisi planlanan ve aşağıda detayları yer alan Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Kırıkkale Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankası Kırıkkale Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Kastamonu'nun Merkez ilçesinde tesisi planlanan ve aşağıda detayları yer alan Enerji Nakil Hattı için Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Kastamonu Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Ziraat Bankası İhsangazi Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfentıklayınız. (Mahalle Duyurusu (Merkez))

Kastamonu'nun İhsangazi ilçesinde tesisi planlanan ve aşağıda detayları yer alan Enerji Nakil Hattı için Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Kastamonu Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Ziraat Bankası İhsangazi Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız. (Mahalle Duyurusu (İhsangazi))

Kırıkkale'nin Merkez, Bahşili ve Karakeçili ilçe sınırlarına isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Kırıkkale Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankası Kırıkkale Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Çankırı ili, Merkez ilçeye bağlı İnandık, Akören, Karaşeyh, Germece, Aşağıpelitözü, Yukarıpelitözü, Aşağıyanlar ile Eldivan ilçesine bağlı Büyükhacıbey, Gölez, Gölezkayı, Oğlaklı köy sınırları içerisine isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Çankırı Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankası Çankırı Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Kırıkkale İli, Çelebi İlçesi Karabucak, Alıcıyeniyapan ve Halildede köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Keskin Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Ziraat Bankası Keskin Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Karabük İli, Merkez İlçeye bağlı Cemaller, Yukarıkızılcaören, Bürnük ile Safranbolu İlçesine bağlı Çavuşlar,  Üçbölük köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Karabük ve Safranbolu Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankasının Karabük ve Safranbolu Şubelerine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Bartın İli, Merkez İlçe, Ağdacı,  Kutlubeydemirci, ve Budakdüzü köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Bartın Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankası Bartın Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Zonguldak İli, Devrek İlçesi, Dedeoğlu,  Karşıyaka, Nizamlar, Yılancakuzköy ve İsabeyli köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Devrek Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankası Devrek Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Kastamonu İli, Merkez İlçeye bağlı Çakıllı, İslam, Sahip, Karakuz, Kurtkayı, Cambaz ve Örenyeri köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Kastamonu 1. ve 2. Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankasının Kastamonu Şubesi ile Ziraat Bankasının İhsangazi Şubelerine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Ankara İli, Sincan İlçeye bağlı Fevziçakmak, Yenikayı köyleri ile Ayaş İlçeye Başayaş, Şeyhmuhittin, Ferahfakı ve Emine Tevfik Ayaşlı köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Ankara Batı Adliyesi Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankasının Ankara Batı Adliyesi Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Ankara İli, Haymana İlçesine bağlı Çalış, Kadıköy Karahoca, Medrese ve Kayabaşı köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Haymana Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Ziraat Bankasının Haymana Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Bartın İli, Merkez İlçeye bağlı Epçilerkadı, Serdar Çukurbük, Kayadibiçavuş ve Kayadibikavlak köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Bartın 1. ve 2. Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankasının Bartın Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Kastamonu İli, Çatalzeytin İlçesine bağlı Paşalı, Çepni, Kuzsökü ve Yemişli köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, İnebolu Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Ziraat Bankasının Çatalzeytin Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Kastamonu İli, Azdavay İlçesine bağlı Sıra ve Çocukören köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Azdavay Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Ziraat Bankasının Azdavay Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Bartın İli, Amasra İlçesine bağlı Aliobası, Yukarısal, Şükürler, Çanakçılar, Kocaköy köyleri ile Merkez İlçeye bağlı Gençali, Doğaşı, Kayadibiçavuş ve Kayadibikavlak köyleri sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Amasra ve Bartın Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankasının Amasra ve Bartın Şubelerine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Kastamonu İli, İnebolu İlçesine bağlı Musa, Dikili, Yukarışeyhömer, Yukarı, Hacımehmet, İkiyaka, Ulu, Şamalı, Akçay, Alaca, Güneşli, Atabeyli, Hörmetli ile Doğanyurt İlçesine bağlı Kayran, Aşağımescit, Yukarımescit, Haskavak, Gökçe, Demirci ve Hoca köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, İnebolu Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Ziraat Bankasının İnebolu, Bozkurt ve Doğanyurt Şubelerine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Karabük İli, Merkez İlçeye bağlı Kadıköy, Kahyalar ve Kale köyleri sınırları içerisine isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Karabük 1. Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Vakıflar Bankasının Karabük Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Kastamonu İli, Bozkurt İlçeye bağlı Ulu, Keşlik, Kutluca, Kocaçam, Görentaş, Günvakti ve İnceyazı köyleri sınırları içerisine isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, İnebolu Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Ziraat Bankasının Bozkurt Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Kastamonu İli, Cide İlçeye bağlı Kapısuyu, Hacıahmet, Emirler, Nanepınarı, Himmetbeşe ve Ovacık köy sınırları ile Bartın ili, Kurucaşile İlçeye bağlı Kapısuyu köy sınırı içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Cide ve Amasra Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Ziraat Bankasının Cide Şubesi ile Vakıflar Bankasının Amasra Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Karabük İli, Safranbolu İlçeye bağlı Çerçen, Kuzyakahacılar ve Çavuşlar köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Safranbolu Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Vakıflar Bankasının Safranbolu Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Karabük İli, Eskipazar İlçeye bağlı Hamamlı, Sadeyaka, Doğlacık, Bölükviran, Yeşiller, Kapaklı ve Çölmekçiler köy sınırları ile Çankırı ili, Çerkeş İlçeye bağlı Taşhanlar köy sınırı içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Eskipazar ve Çerkeş Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Ziraat Bankasının Eskipazar ve Çerkeş Şubelerine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Zonguldak İli, Ereğli İlçeye bağlı Ormanlı/Sinitli, Ormanlı/Sarıkaya, Yeşilköy, Emirali, Toyfanlı, Esenler, Halaşlı, ve Kurtlar köy sınırları ile Alaplı İlçeye bağlı Kocaali, Alioğlu, Kürkükler, Çiçekli ve Ahiler köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Kdz. Ereğli ve Alaplı Asliye Hukuk Mahkemelerince belirlenen bedeller Vakıflar Bankasının Kdz. Ereğli ile Alaplı Şubelerine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Zonguldak İli, Merkez İlçeye bağlı Gerdek ve Karaman köy sınırları içerisine  isabet eden Enerji Nakil Hattı İçin Acele Kamulaştırma Kararı verilmiş olup, Zonguldak Asliye Hukuk Mahkemesince belirlenen bedeller Vakıflar Bankasının Zonguldak Şubesine yatırılmıştır. İlgili Enerji Nakil Hattına ulaşmak için lütfen tıklayınız.