Temizle
kapat
Online İşlemler
Temizle
kapat

Mobil 186

​​TÜRKİYE’DE BİR İLK: 186 ÇAĞRI MERKEZİ ARTIK CEPTE!

ENERJİSA DAĞITIM ŞİRKETLERİ, TÜRKİYE’DE BİR İLKİ DAHA GERÇEKLEŞTİYOR. 

Ayedaş / Toroslar / Başkent 186 sayesinde elektrik dağıtım hizmetleri ile ilgili işlemleriniz size bir cep telefonu uzaklığında.

Ayedaş / Toroslar / Başkent 186 uygulaması ile kolayca arıza kaydı oluşturabilir, bölgenizdeki tüm planlı kesintiler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, başvuru numarası ile sorgu yapabilirsiniz. Ayrıca, kesme-açma işlemleriniz için talep oluşturabilir, endeks girişi yapabilir, sayacınızla ilgili arıza ihbarında bulunabilir ve yaptığınız taleplerle ilgili güncel bilgileri anlık olarak takip edebilirsiniz.

Uygulama ile birlikte yeni gelen özellikler:

Bölgenizi veya tesisatınızı ilgilendiren planlı kesintilerden önceden haberdar olabilir, tüm taleplerinizi kolayca bırakabilir ve yaptığınız başvuruların son durumlarıyla ilgili anlık bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bölgenizi veya tesisatınızı ilgilendiren planlı kesintileri liste ve harita görünümlerinde takip edebilir, takviminize ekleyerek kendinize hatırlatmalarda bulunabilirsiniz.

Tüm kanallardan yaptığınız başvurularınızı, Ayedaş / Toroslar / Başkent 186 üzerinden kolayca sorgulayabilir ve güncel durumlarını öğrenebilirsiniz. 

Size özel fırsatları ve bizimle ilgili en güncel haberleri bu bölümden takip edebilirsiniz.

Sayacınızla ilgili arıza ihbarında bulunabilir, yapacağınız taleplerle ilgili önceden bilgi sahibi olabilirsiniz.    

Endeks taleplerinizle ilgili ihbarda bulunabilir, sayacınıza ait endeks değerlerinin girişini yapabilirsiniz. 

Tesisatınızın güncel enerji durumunu takip edebilir, kesme ve açma ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Uygulamayı açmadan widget bildirimleri ile tesisatınızla ilgili ya da belirlediğiniz bir adresle ilgili planlı kesinti durumunu kontrol edebilirsiniz.

Kayıtlı tesisatınıza ait detaylı bilgileri bu alandan takip edebilirsiniz.

“Yeni Bağlantı”,  “Müşteri İlişkileri”, “Endeks Okuma”, “Sayaç Operasyonları”, “Arıza”, “Kaçak”, “Kesme/Açma” konularıyla ilgili sıkça sorulan sorulara bu bölümden erişebilirsiniz.

Yetkili elektrikçiyseniz projelerinizin durumlarını anlık olarak sorgulayabilir, eksik evraklarınızı görüntüleyebilir ve operasyon merkezine gitmeden proje randevularınızı alabilirsiniz.      

Yükleniyor

yükleniyor