Temizle
kapat
Online İşlemler
Temizle
kapat

Haber ve Duyuru Detay

20 Nisan 2022

Başkent EDAŞ Çankırı’yı Bakım ve Yatırımlarıyla Aydınlattı

Başkent EDAŞ Çankırı’yı Bakım ve Yatırımlarıyla Aydınlattı


Sektöre öncü teknolojileri ve insan odaklı çalışma anlayışıyla hareket eden Başkent EDAŞ, Çankırı’da kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2022 yılının ilk 3 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerini hız kesmeden sürdürdü. 
Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren Başkent EDAŞ, Çankırı’da yılın ilk 3 ayında müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde başarılı çalışmalara imza attı. 
Başkent EDAŞ, Çankırı’da hizmet verdiği 1.954 trafo ve 9.415 kilometre hat uzunluğunda sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü. 
Daha aydınlık bir Çankırı için ilçe ve köylerde bulunan 391 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Başkent EDAŞ ekipleri, bölgede 22 pano ile 22 trafo ve 2 dağıtım merkezini de elden geçirdi. Ayrıca kentte 26 Km’lik hattın bakımını da tamamladı.
Söz konusu bakım, onarım ve yatırım rakamları ile Başkent EDAŞ 2022 yılının ilk 3 ayında koymuş olduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi.
Başkent EDAŞ, sektörün değişen dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini insan, çözüm ve inovasyon odağında sürdürmeye devam ediyor. Hizmet bölgesinde yer alan Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak illerindeki müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla 2022 yılının ilk çeyreğinde de enerji nakil hattı şebeke güçlendirme ve yenileme, iletken yenileme, havai hatların izolasyonu, münferit ağaç budama ve trafo binaları çevresi düzenleme gibi kırktan fazla işlemi bakım faaliyetleri çerçevesinde tamamladı.
Müşteri odaklı yaklaşımla 7/24 hizmet sunan Başkent EDAŞ, www.baskentedas.com.tr, Başkent 186 Mobil Uygulaması ve 186 numaralı Müşteri Hattı’ndan tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya devam ediyor. 
Başkent EDAŞ’ın Çankırı’da bakım ve yatırım çalışmaları hız kesmeden sürecek. 

Yükleniyor

yükleniyor