Yönetim Kurulu

​​​YÖNETİM KURULU​​​

YK Üyesi Ad ve Soyadı

Görevi

YK Üyesi Seçildiği Tarih

Görev Bitiş Tarihi

ÖMER FARUK GÜLTEKİN

YK Başkanı

24.3.2017

24.03.2020

SÜLEYMAN SAMSA

YK Başkan Vekili

06.01.2020

24.03.2020

MUSTAFA RİFAT                  BAĞBAŞLIOĞLU

Üye

06.01.2020

24.03.2020

EBRU TAŞÇIOĞLU

Üye

04.11.2019

24.03.2020